הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
בחר מלון
בחר מלון
Bay View חיפה
קראון פלזה אילת המחודש
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים המחודש
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תל אביב אינדיגו
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

קראון פלזה סיטי סנטר זוכה בתארים

09.12.2012
תאגיד המלונות הגדול בעולם IHG בחר במלון קראון פלזה סיטי סנטר הישראלי לאחד משלוש המלונות המובילים ברשת באזור אירופה ואגן הים התיכון, בדירוג איכות השירות ורמת המוצר לשנת 2012.

התואר היוקרתי - Torchbearer Award - הוענק לקראון פלזה סיטי סנטר ולמלונות קראון פלזה סיטי סנטר אמסטרדם (הולנד) וקראון פלזה סיטי סנטר ברוג' (בלגיה).

מיכאל פלסז, מנכ"ל מלון קראון פלזה סיטי סנטר בתל אביב: "קראון פלזה סיטי סנטר, הממוקם בלב לבו של מרכז עסקים וקניות מבוקש ביותר, מעניק לאורחיו מהארץ ומהעולם, חוויית אירוח ושירות הנהוגים על פי קריטריונים של סטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביותר. במהלך השנה האחרונה זכה המלון בדירוגים מהגבוהים בעיר של אתרי גולשים והזמנות, וביניהם עיטור המצוינות על ידי גולשי אתר התיירות החשוב בעולם - Trip Advisor. פלסז הוסיף כי: "המלון קיבל לאחרונה מטעם המועצה לישראל יפה במסגרת תחרות 'בית מלון נאה ומקיים בישראל יפה' את אות מצטיין הרשת".

IHG, תאגיד המלונות הגדול בעולם, הכריז השבוע בכינוס הדו שנתי של התאגיד בדבלין, אירלנד, כי מלון קראון פלזה סיטי סנטר הישראלי נבחר לאחד מתוך שלושת המלונות המובילים ברשת באזור אירופה ואגן הים התיכון, בדירוג איכות השירות ורמת המוצר לשנת 2012. בנוסף מלון קראון פלזה חיפה והמנכ"ל הרצל לוי היו מועמדים מעומדים לפרס Employee Facilities Award בין מלונות הרשת הבינלאומית באירופה.

תאגיד המלונות IHG, המפעיל למעלה מ- 4,600 מלונות, העניק את התואר היוקרתי Torchbearer Award, במעמד של 700 משתתפים מהנציגות הבכירה של ענף המלונאות באירופה, לקראון פלזה סיטי סנטר ולמלונות קראון פלזה סיטי סנטר אמסטרדם (הולנד) וקראון פלזה סיטי סנטר ברוג' (בלגיה).

בנימוקי הבחירה ציינו השופטים כי מלון קראון פלזה סיטי סנטר זכה בתואר היוקרתי כהוקרה על הצטיינותו בנראות, באווירה ואיכות ראויה לשבח של שירותי המלון השונים. בזכות כל אלה - והפיכת חוויית האירוח למיטבית עבור לקוחותיו.

הטקס החגיגי כלל את הרצאתם של Sir Chris, זוכה המדליה המעוטר ביותר של אנגליה ברכיבת אופניים במסלול סגור, וכן את הרצאתו של Weihenmaye, מטפס ההרים העיוור שטיפס על שבע הפסגות הגבוהות בעולם. את הערב המוצלח קינחו במופע המרהיב של Lord of the dance.

 
קראון פלזה סיטי סנטר זוכה בתארים
 

בתמונה מימין לשמאל: רון יריב, מנכ"ל רשת מלונות קראון פלזה; מיכאל פלסז, מנכ"ל מלון קראון פלזה סיטי סנטר; הרצל לוי, מנכ"ל מלון קראון פלזה חיפה; דודו עוז, סמנכ"ל תפעול ופיתוח עסקי רשת מלונות קראון פלזה ישראל.

צילום: יח"צ IHG העולמי, משוחרר מזכויות יוצרים לכל מדיה תקשורתית.