הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
בחר מלון
בחר מלון
Bay View חיפה
קראון פלזה אילת המחודש
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים המחודש
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תל אביב אינדיגו
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

מלון קראון פלזה חיפה זכה בתחרות "המלון היפה בישראל" לשנת 2009!

13.09.2009
מלון קראון פלזה חיפה זכה אמש בתחרות "מלון נאה בישראל" לשנת 2009 של המועצה לישראל יפה; זאת בטקס חגיגי בהשתתפות שר התיירות, סטס מסזניקוב, נשיא התאחדות המלונות  אלי גונן, וראשי תעשיית התיירות בישראל.

הרצל לוי, מנכ"ל מלון קראון פלזה חיפה, ציין בסיפוק, כי המלון שזכה בשנים האחרונות בחמישה כוכבי יופי בתחרות בית המלון הנאה בישראל, המשיך השנה את מסורת הזכיות וזכה "בדגל היופי", הקטגוריה הגבוהה ביותר בתחרות. " ההשגים להם אנו זוכים שנה אחר שנה הם תוצר מתמשכת במוצר התיירותי שאנו מעניקים לאורחינו. אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ביותר על מנת להבטיח לאורחינו חוויית אירוח מיטבית. כמו כן אנו מקפידים במסורת  של תרומה לקהילה ושמירה על איכות הסביבה".

המועצה לישראל יפה מקיימת את הטקס מדי שנה, בשיתוף משרד התיירות והתאחדות בתי המלון. מטרת התחרות היא להגביר את המודעות לערכי טיפוח ואסתטיקה סביבתית, חזות, מניעת לכלוך סביבתי ושיפור התנאים הפיזיים בבתי המלון וההארחה. בתי המלון נבחנו כמטופחים ומושקעים ביותר בישראל על פי קטגוריות שונות, בהן: שמירה על איכות הסביבה, ניקיון, תחזוקה שימור ותקינות, טיפוח יופי ואסתטיקה, משק ורווחה.

 
מלון קראון פלזה חיפה