הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
בחר מלון
בחר מלון
Bay View חיפה
קראון פלזה אילת המחודש
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים המחודש
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תל אביב אינדיגו
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

אתר התיירות המוביל בעולם TRIP ADVISOR

11.2010
Trip Advisor העניק תעודות הצטיינות למלונות העסקים קראון פלזה תל אביב, קראון פלזה סיטי סנטר תל אביב וקראון פלזה חיפה.
 

מנכ"ל קראון פלזה תל אביב, אבי לוי, מנכ"ל מלון קראון פלזה סיטי סנטר בעזריאלי, רון יריב, ומנכ"ל מלון קראון פלזה חיפה, הרצל לוי - קיבלו השבוע הודעה רשמית על זכיית מלונותיהם בתעודות הצטיינות, בקטגוריית העסקים של אתר התיירות המוביל בעולם TRIP ADVISOR.

Trip Advisor הוא אתר אינטרנט חינמי שעוזר ללקוחות לאסוף מידע תיירותי. באתר ניתן למצוא חוות דעת גולשים על מגוון נושאים תיירותיים, ולהשתתף בפורומים בנושאי תיירות מגוונים. האתר בחר להעניק את תעודת ההצטיינות למלון קראון פלזה סיטי סנטר, לאחר שעמד בקריטריוני הביקורת הגבוהים שמציב האתר וזכה בתגובות נלהבות מצד האורחים. נשיא האתר, מר כריסטיאן פטרסן, ציין לשבח את המלון, אשר הינו בין מלונות העסקים הראשונים אשר ביקשו להימנות עם המלונות באתר.

מלונות העסקים היוקרתיים "קראון פלזה סיטי סנטר" במגדלי עזריאלי ו"קראון פלזה תל אביב" על חוף ימה של תל אביב, מציעים לאנשי העסקים חוויית אירוח ייחודית, עם אפשרות להתנסות בסגנון החיים הדיגיטלי בחדרי האירוח ובחדרי העסקים והישיבות.

מלון הבוטיק "קראון פלזה חיפה", שוכן על מורדותיו התלולים של הכרמל ומשקיף על נופו של מפרץ חיפה. המלון בן 100 החדרים מבטיח חוויית אירוח אינטימית באווירה אירופאית, ושירות ברמה הגבוהה ביותר בסטנדרטים בינלאומיים.

מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל, יעקב סודרי, בירך את שני המנכ"לים ואת צוותי בתי המלון וציין כי "הזכייה הינה עדות למצוינות, למסירות, ליעילות ולאדיבות של כל אחד ואחת מהעובדים המקצועיים במלונות, ותעודות ההצטיינות היוקרתיות מעידים על כך".

"חברת מלונות אפריקה ישראל תמשיך לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבה לעצמה גם בעתיד, ותפעל ללא לאות על מנת להעניק לאורחינו, בכל מלונות הרשת הפרוסים ברחבי הארץ, שירות טוב, חם ומסור", ציין סודרי.


 

סיטי סנטר
 
קראון פלזה חיפה
 
לובי מלון