הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
בחר מלון
בחר מלון
Bay View חיפה
קראון פלזה אילת המחודש
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים המחודש
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תל אביב אינדיגו
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

למה לנסוע עד אילת כשאפשר ליהנות מחופשה ים-תיכונית באשקלון? (מאת איטו אבירם)

08.2011
 
רשמו לעצמכם ביומן: "חופשה באשקלון, בהזדמנות הקרובה"!
כן, באשקלון. קרוב לרצועת עזה, מתחת לאף של הקסאמים. עם חוף הים הרחב, הטיילת היפהפיה והמלון הייחודי שבו התארחנו – נראתה לנו אשקלון כמו כל עיר קיט אחרת בים התיכון, ואפילו בלטה לטובה.
אשקלון, למי שמתקשה להיזכר, היתה בעבר עיר קיט מכובדת, ממש כמו נתניה או נהריה. הנסיעה בת פחות משעה מרעננה לעיר הדרומית הזו על כביש איכותי, הוכיחה לנו שבמובן הזה, לפחות, הדרך לאשקלון נעשתה רק קרובה יותר: עכשיו ישנה כניסה צפונית לעיר, עם שדרה רחבת ידיים ששמה בישראל: רח' מנחם בגין. זה הרחוב שייקח אתכם היישר עד למלון "הולידיי אין". רק חבל ששם הרחוב משתנה ללא צורך באמצע הדרך ונהפך ל"שדרות ירושלים". בדרך תעברו ליד שיכונים, אבל גם ליד שכונות ברנע ומגדל, שהן שכונות וילות, שבעבר נחשבו ליפות ויוקרתיות.
 
בקצה הצפוני של העיר, היכן שהבתים כמעט ונופלים מהצוק הגבוה אל הים, שוכן לו מבנה כיפתי עתידני ולבן. זהו המלון הכי שונה בארץ. היום הוא משתייך לרשת "קראון פלזה", שכנראה עושה לו רק טוב. כשהגענו למלון ראינו את המגרשים הריקים מצידו הצפוני וחשבנו על כל בתי המלון האחרים שיכולים לקום בשכנות, ולשדרג את העיר, שיש בה כרגע רק שני בתי מלון ראויים. בתוך המלון הלובי רחב-ידיים, קריר ומואר, מעוצב ומשדר הזמנה לך, האורח, להתיישב ולהתרווח. הגעת אל המנוחה והנחלה.

להמשך הכתבה לחץ כאן