הפעל ניגודיות כבה ניגודיות
קראון פלזה - רשת בתי מלון Crowne Plaza - קישור לדף הבית
5%
הנחה למזמינים באתר
מרכז הזמנות ארצי:
*3993
הצטרפו אלינו ותהיו הראשונים להתעדכן במגוון הנחות ומבצעים Crowne Plaza on Google+ Crowne Plaza on YouTube
דלג על טופס הזמנה
צמצם את טופס ההזמנה
מלון:
בחר מלון
בחר מלון
Bay View חיפה
לגון נתניה
קראון פלזה אילת המחודש
קראון פלזה ים המלח
קראון פלזה ירושלים המחודש
קראון פלזה סיטי סנטר ת''א
קראון פלזה ת"א
תל אביב אינדיגו
תאריך הגעה:
//
תאריך עזיבה:
//

מי צריך סופ"ש כשיש אמצ"ש?

אמרו שלום לסופ"ש והיי לאמצ"ש! התייר הישראלי לומד לנפוש חכם, לבקר בבתי מלון באמצע השבוע וליהנות מנופש רגוע ומשתלם יותר!

סופי השבוע בבתי המלון ידועים כימים של עומס רב, ומחירי סוף השבוע משקפים זאת, כמובן. גם מקומות הבילוי והאטרקציות (אלו מהם שפתוחים) צפופים יותר ו/או יקרים יותר בסוף השבוע. זאת ככל הנראה, הסיבה שעוד ועוד נופשים ישראלים מגלים את נפלאות החופש באמצ"ש – האח המשתלם והפחות מוכר של הסופ"ש.

כה פשוט שהוא מהפכני!
הרעיון שמאחורי נופש באמצ"ש כל כך פשוט שהוא מרגיש כמעט חתרני, ובעיקר מפתיע שהרעיון לא תפס כבר לפני שנים. במהלך סוף השבוע בתי מלון רבים נמצאים בתפוסה מלאה. במהלך ימי החול, הם בתפוסה חלקית ולכן המחירים ללילה נמוכים יותר והדילים מפנקים ומשתלמים במיוחד. כך יכולים הנופשים החכמים ליהנות מתנאים מיוחדים שמתאפשרים רק בימי החול.

אך זהו לא רק המחיר שמשחק תפקיד. בעולם התיירות, השבוע מתנהל הפוך משוק העבודה הרגיל. בעוד שסופי השבוע במלונות מאופיינים בפעילות קדחתנית ובצוות עמוס ומתוח, במהלך השבוע, דברים מתנהלים לרוב על מי מנוחות. הדבר נכון גם לאטרקציות ולאתרים תיירותיים שונים.

כשאתרים שונים יותר פנויים, הם שמחים להעניק את האקסטרה הזה, שעושה את ההבדל בין נופש מצוין לנפלא - כזה שמשאיר את הטעם לעוד פעם. טיפולי ספא ומסאז'ים במתנה, ארוחות ונשנושים מפנקים, חדרים משודרגים ללא תוספת עלות - כולם דוגמאות להטבות בהן ניתן להיתקל במסגרת דילים של אמצ"ש.

בלי פקקים, בלי לחץ ועם הרבה שקטעכשיו, כשהבנתם את הרעיון הבסיסי, דמיינו את עצמכם יוצאים מהעבודה באמצע השבוע ואומרים לכולם 'להתראות בראשון'. אמנם לא מבטי הקנאה של העמיתים לעבודה הם שיעשו לכם את הנופש, אבל אין ספק שמדובר בהתחלה טובה.

מה שכן יעשה לכם את החופש, תהיה התגלית שהנסיעה חלקה בלי הפקקים של הסופ"ש, המחירים משתלמים ואתרי הנופש פנויים יחסית. ככה זה, כשאתם מטיילים מחוץ לזמני הלחץ, תגלו רמה אחרת של טיול: אין תורים בשמורות או במוזיאונים, אין דחיפות, אין רעש ולכלוך, או עשן של מנגלים ואין פקקים בדרך לנופש או בחזרה ממנו. כך תוכלו להקדיש את מרבית הזמן להתרגעות והנאה.

הכול פתוח, עוד לא מאוחר
ואם כבר באטרקציות ובאתרים עסקינן, הרי שבישראל, נופש של אמצ"ש מציע יתרון משמעותי וחשוב נוסף - בניגוד לסופ"ש, בו מרבית מקומות הבילוי והתרבות סגורים לרגל השבת, בימי השבוע הכול פתוח, נגיש וכפי שציינו, לעתים קרובות גם יותר זול! בנופש של אמצע השבוע תוכלו להתנייד ממקום למקום בתחבורה ציבורית ולחסוך כסף רב כמו גם את הטרחה שבנהיגה.

אבל גם עם רכב, כשכולם בעבודה, פתאום תגלו שבכל מקום אפשר למצוא חניה. החנויות פתוחות וכך גם כל המסעדות, בתי הקולנוע, התאטראות – הכול פתוח ואיש לא ממהר לסגור לקראת שבת. בקלות אפשר לשכוח שנמצאים בארץ ולא בחו"ל. במקביל, מגוון האפשרויות המורחב והשעות הרבות בהן ניתן לנצל אותן מגבירים את התחושה הנפלאה שפשוט יש זמן.


נופש הפוך במקום נופש שפוך
מכירים את זה שמגיע יום חמישי, אתם בורחים מן המשרד יותר מוקדם, כדי להספיק לנסוע לסוף השבוע המתוכנן? זאת דרך מצוינת להתחיל נופש שפוך, בו עד שהתחלתם ליהנות, עליכם כבר להתארגן לנסיעה בחזרה (ולהתחיל שבוע חדש בתחושה שאתם צריכים עוד מנוחה).

במקום זאת, ישראלים רבים, בכל הגילאים, גילו את נפלאות הנופש ההפוך. התחילו את הנופש אחרי סוף השבוע, נינוחים ורעננים וסיימו אותו לקראת סופ"ש חדש, כשלפניכם סוף שבוע שלם לנוח ולהיזכר בכיף שהיה. לחלופין, גם אם מדובר בנופש קצר ותחזרו במהלך השבוע לעבודה, הרי שלפחות תיהנו משבירת השגרה ומן ההפוגה הקצרה.

עבודה קשה, אבל מישהו צריך לעשות אותהלא רק אנשים פרטיים גילו את נפלאות האמצ"ש. גם חברות ועסקים רבים החלו לנצל את ימי אמצע השבוע לביצוע פעילויות שוברות שגרה, אך חשובות, כגון כנסים מקצועיים, פעילויות חברה, ימי גיבוש והדרכה ועוד. התעריפים המוזלים בבתי מלון במהלך השבוע מהווים הזדמנות מצוינת לשילוב בין עבודה והנאה. כך, למשל, ניתן להעניק לעובדים ערב נפלא עם סיורים, הופעות או בילויים, ואחרי שכולם נהנו ונחו, להשכים למחרת ליום של הדרכות, סיורים מקצועיים, סמינר או כל תוכן אחר.

כמו כן, השהות במקום נפרד, מחוץ למסגרות היום-יום, כאשר כולם נמצאים במלון אחד מעניקה הזדמנות למהלכים שקשה או בלתי אפשרי לבצע אחרת: יום הדרכה אינטנסיבי, מרתון ישיבות ופגישות, כנסים ארוכים או מרוחקים, מיונים והערכות לתפקידים נחשקים ועוד. למותר לציין שמסגרת זו מאפשרת לעובדים לראות זה את זה בצורה אחרת, מאפשרת להם לחלוק חוויות ומעודדת גיבוש.

ובקיצור, לנופש המחושב - לאמצע השבוע יש הרבה יתרונות, אך הגדול שבהם הוא כנראה גם הכי פשוט: כשיש חופש של אמצ"ש, אתם כבר לא חייבים לחכות לסופ"ש!